Řeznictví Štrobl

nabízíme Vám kvalitní sortiment chlazeného masa, masných výrobků a uzenin s příjemnou obsluhou, která je tu pro Vás a umí poradit.

U nás si můžete vybrat ze široké nabídky čerstvého masa, preferujeme české chovy, kvalitní HOVĚZÍ nabízíme pouze z mladých býků, TELECÍ, dále VEPŘOVÉ, SELEČÍ, JEHNĚČÍ , KRÁLIČÍ, DRŮBEŽÍ a KRŮTÍ maso,  včetně sezónní chlazené a čerstvé ZVĚŘINY.


Klademe důraz na výběr sortimentu uzenin, paštik, francouzských sýrů, pochoutkových salátů a delikates. K dokonalé tabuli nebo k posezení s přáteli Vám nabízíme řadu vybraných vín z naší vinotéky .

Vybíráme pro Vás výrobky osvědčených receptur vyhlášených českých dodavatelů. Mnoha výrobkům právem patří označení "domácí" nebo "tradiční výrobek", neboť je zachována kvalita a poměr výrobních surovin k dokonalé chuti. Mnohé výrobky jsou rovněž označeny ministrem zemědělství značkou "A KLASA", jako nejkvalitnější potravinářské výrobky.

Naší prioritou je spokojený zákazník, proto dbáme na vysokou kvalitu, čistotu a osobní přístup ke každému zákazníkovi.


K Vaší spokojenosti přijímáme platby kreditní kartou: Maestro (MasterCard), Visa Electron, American Express, MasterCard, Visa.

Naše prodejna je klimatizovaná, přímo před prodejnou je Vám k dispozici parkoviště.


Těšíme se na Vás!

Prodejnu "Řeznictví Štrobl" provozuje firma FANYS s.r.o.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: